spacerpodachu

Temat: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Jest taka kategoria ludzi, którzy jak wbiją sobie coś do łba to żadne argumenty, dyskusje oraz wydarzenia do nich nie przemówią.
Jak sobie wbiją bo łba, że WV Golf jest najlepszym samochodem na świecie i do tego części są tanie, to chociażby jego ukochany samochód psuł się regularnie raz w tygodniu i zostawiał w serwisie kupę kasy to i tak będzie twierdził, że ford gówno wort i psuje się 3x częściej. Zawsze będzie pił łódkę Bols, chociażby notorycznie po niej żygał. Wiadomo, po kimś wypił, albo popitka zatruta. Najlepszy sprzęt na świecie to Sony, bo to Sony w końcu, inaczej nie może być.

A Smuda jest super trenerem bo jest trenerem super. A że wygrać z ekipą półamatorów nie potrafi?? No bo to kontuzje, panie, i ogólnie grajki padlina. Reiss, Murawski, Rengifo, Zając, Djurdjevic, kto to w ogóle jest?? Sami emeryci i 3 liga. Takie Zagłębie Sosnowiec, to ma ekipę zajebistą. O Jagiellonii nie wspominając. Z naszym składem to nawet Mourinho by nie dał rady z Izolatorem Boguchwała. A Franz 4 miejsce ma, o !!

A najgorzej, że kibice w Poznaniu chcieliby wszystkiego od razu. Ja ich absolutnie rozumiem, Lech Poznań zasługuje na wszystko co najlepsze. Ale nie da się zbudować zespołu na mistrza w ciągu 2 lat. W ciągu 22 też nie. Zobaczcie takich Chińczyków, taki wielki naród, tyle utalentowanej młodzieży a nigdy jeszcze mistrzem świata w piłce nie byli.
Apeluję więc do Was, kibice Kolejorza, Ludwiku Dorn i Sabo - nie idźcie tą drogą !! Dajcie popracować spokojnie Franciszkowi !! Mam przeczucie, pod Jego światłym przywództwem ten klub bez sukcesów w końcu zdobędzie mistrzostwo potężnej Oryndż Ekstraklasy. Może nie za 5 lat, może nie za 10 czy 15, ale w końcu zdobędzie. Franz nas nawet do Ligi Mistszuf wprowadzi, mówię Wam. No bo jak nie On, to kto ????


Źródło: forum.wiaralecha.pl/index.php?showtopic=5988Temat: Sytuacja w serwisie Boscha na Białorusi... Cierpliwość klienta... wschodniego?
Będąc na szkoleniu w Poznaniu nt. nowych silników grupy VAG dowiedziałem się od kolegów o ponoć autentycznej sytuacji w Bosch Service na Białorusi http://www.bosch.by/...age1/index.html. Chodziło tutaj o reakcję klienta na jakość usług serwisu. Otóż w którymś z serwisów Boscha na Białorusi pewien klient naprawiał Octavię. Naprawiał to dobrze powiedziane, bo serwis nie mógł zlokalizować przyczyny nie możności uruchomienia pojazdu. Samochód był oddawany do serwisu 5 razy i za każdym razem stwierdzono, że usterka ta nie występuje w czasie próby diagnozy, i nie ma żadnych błędów na VAGu itp. Na to klient będąc wraz z jakąś swoją ekipą kozaczków, koleżków, czy jak to tam u nich jest, zapytał się gdzie jest element, w którym tkwi problem. Doradca zaczął się mieszać wskazując na maskę samochodu, że nie mogą dojść, że być może sterownik silnika, być może kilka czujników w okolicy silnika, ale będą jeszcze to diagnozować. Gość widząc stojącą pod budynkiem flotową Octavię, wraz ze swoją ekipą odciął jakimiś nożami spalinowymi, czy pilarkami przód swojego samochodu wzdłuż grodzi silnika/kabiny i tego flotowego, stojącego pod firmą, należącą do Boscha i pod groźbą śmierci kierownika i właściciela serwisu i jego rodziny kazał zrobić SWAPA przodów samochodu, aby to działało. Nie wiem gdzie była ochrona, Policja czy co oni tam mają, i czy w ogóle to możliwe, ale mówiono o tym całkiem poważnie, być może to jakaś plotka powstała podczas oblewanych obwicie "szkoleń" :E

Nie wiem co o tym sądzić, ale przestraszyłem się :E

Nie przeszkodzi mi, gdy to trafi do śmietnika :Up_to_s:
Ten post był edytowany przez abrover dnia: 06 Wrzesień 2008 - 16:59
Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=397470